Den otevřených dveří

Také v tomto školním roce pro vás připravujeme Den otevřených dveří, na kterém se budete moci s naší školou seznámit lépe. Získáte detailní informace k přijímacímu řízení, prohlédnete si odborné učebny, laboratoře a další součásti školy a seznámíte se s našimi žáky a pedagogy, kteří vám zodpoví všechny dotazy.

Termíny konání

  • Úterý 19. 12. 2023 - v čase od 9:00 do 16:00, navštívit nás můžete kdykoliv v této době.

  • Sobota 13. 1. 2024 – v čase od 9:00 do 14:00, navštívit nás můžete kdykoliv v této době, současně probíhá Sobota s technikou

  • Sobota 10. 2. 2024 – v čase od 9:00 do 14:00, navštívit nás můžete kdykoliv v této době, současně probíhá Sobota s technikou


Sejdeme se s vámi ve sborovně školy, ať už na budově Masarykova nebo budově Tyršova,  kde se vás ujmou naši žáci nebo pedagogové, kteří vám budou po dobu dne otevřených dveří k dispozici a provedou vás po učebnách, laboratořích i dílnách. Připravili jsme si pro vás malé občerstvení a také propagační materiály pro lepší orientaci v nabízených studijních oborech. Rovněž vám zodpovíme veškeré dotazy a podáme vám bližší informace k přijímacímu řízení.

Pokud jste naším absolventem a rádi byste se podívali, jak se škola změnila, kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvte si termín pro prohlídku školy (např. v rámci třídního srazu apod.). 

Na budově Masarykova najdete obory: Elektrotechnika, Informační technologie, Strojírenství, Technické Lyceum

Na budově Tyršova najdete obory: Oděvnictví, Technické Lyceum