Spolupracující firmy a partneři

Díky spolupráci s našimi partnery – společnostmi, které jsou skutečnými odborníky ve svých oborech, dokážeme našim studentům nabídnout ještě kvalitnější vzdělání a větší vhled do praxe. Studenti mají možnost seznámit se s moderními technologiemi i materiály jak ve škole, tak i na praxích či exkurzích.

BURZA FIREM

Každý rok pořádá Průmyslovka Liberec Burzu firem, kde mohou naši žáci 2., 3. a 4. ročníků navázat spolupráci s firmami, v rámci odborných praxí nebo budoucího zaměstnání.

V roce 2024 bude Burza firem probíhat v úterý 12. 03. 2024 od 9:00 do 12:00, kdy se bude konat již 7. ročník Burzy firem.

Akce se v minulosti účastnilo přibližně 50 firem a 550 žáků.

V případě zájmu kontaktujte do 20.2.2024 pana Havlíka Radka na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo využijte přihlášení z předchozího ročníku na:  jobs.pslib.cz.