Burza firem

7. ročník Burzy firem na Průmyslovce Liberec

Zde naleznete: Fotogalerii z Burzy firem 2024

12. 3. 2024 | 9:00–12:00

Také v roce 2024 pořádáme naši tradiční Burzu firem, na které se našim studentům představují zajímavé firmy z regionu, u nichž mohou studenti 2. a 3. ročníků absolvovat svou odbornou praxi a studenti 4. ročníků si mohou vybrat potenciálního zaměstnavatele po absolvování školy.

Termín: 12. 3. 2024 od 9 do 12 hod.

Místo: Průmyslovka Liberec (budova M), Masarykova 460/3, Liberec, tělocvična školy

Jak se můžete zúčastnit?

1. Pokud jste se Burzy firem ještě nikdy neúčastnili, přihlaste se e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a pošleme vám přihlašovací údaje. Pokud jste se již v loňském roce zúčastnili, využijte již existující přihlašovací údaje.

2. Přihlaste se do databáze jobs.pslib.cz. Zde vyplníte/upravíte/doplníte základní údaje do databáze, a tím budete na Burzu firem 2024 přihlášeni. Jak na to: vpravo nahoře zvolíte Administrace a můžete svou firmu editovat, v Přítomnost na akcích zvolte Prezenčně 2024.

3. Přihlášení proveďte nejpozději do úterý 20. 2. 2024.

4. Na začátku března 2024 přihlášené firmy dostanou podrobné organizační informace.

5. V úterý 12. 3. 2024 se budeme těšit na Burze firem 2024!

Údaje ve webové aplikaci si budete moci i v budoucnu samostatně upravovat a doplňovat dle vaší aktuální potřeby. Na tuto databázi odkazujeme jak naše současné žáky, tak i všechny naše absolventy.

Důležité informace

• Burzu firem pořádáme proto, aby si žáci 2. a 3. ročníků mohli zajistit odborné praxe ve firmách a žáci 4. ročníků navázali kontakty s budoucími zaměstnavateli

• Na Burze firem je také prostor pro navázání spolupráce mezi vyučujícími (především odborných předmětů) se zástupci firem.

• Každá přihlášená firma dostane k dispozici stolek, dvě židle a elektrickou přípojku.

• Burzy firem se postupně se postupně zúčastní všichni žáci 2., 3. a 4. ročníků (cca 750 žáků) .

• Doporučujeme účast personalisty a jednoho odborníka.

Letos očekáváme účast cca 50 firem.

Pro více informací se obraťte na zástupce ředitele Ing. Radka Havlíka – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo +420 724 066 592.