Tým „Máme formu“ ze třídy S3B (Jakub Přenosil, Martin Košek, Václav Vlk Bulva, Petr Kraus) pod vedením Ing. Aleše Najmana soutěžil s Didaktickým modelem vstřikovacího lisu. Druhý tým „Zabržděno“ ze třídy S3A (Jiří Hubálek, Vojtěch Jirkal) pod vedením Ing. Jana Boháčka představil modely bubnové, kotoučové a špalíkové brzdy.
V silné celostátní konkurenci oba týmy obsadily sdílené 4. až 12. místo. Vítězem se stala SPŠ strojnická Praha, o druhé místo se podělily SŠ letecké a výpočetní techniky Odolena Voda a SPŠ elektrotechniky a informatiky Ostrava. Na místě naše soutěžící přišli podpořit i spolužáci ze tříd S1A a S1B.



